Jaunumi  /

Jaunumi

Fintecor palīdz Latvijas Bankai nodrošināt un uzturēt Temenos pakalpojumus

Esam lepni, ka Latvija Banka uzticās mūsu komandai. Priecājamies, ka ar savām zināšanām varam būt noderīgi Latvijas Republikas centrālās bankas vajadzībām, kad tas nepieciešams.

Kā norāda Arnolds Kostomarovs, Fintecor pārdošanas vadītājs: “Mēs novērtējam, ka Latvijas banka kā viena Eiropas Centrālo banku sistēmas dalībniecēm izmanto mūsu komandas profesionalitāti un zināšanas Temenos programatūrā. Tas sniedz gandarījumu un motivē turpmākai Fintecor darbībai un attīstībai.”

“Mūsu datorsistēmu inženieri atzinīgi novērtēja Fintecor komandas darbu un pieredzi kā vienam no Temonos profesionālā atbalsta speciālistiem Latvijā, kas spēj nodrošināt nepieciešamo palīdzību mūsu bankas veiksmīgai darbībai ikdienā”, norāda Ligita Komule, Latvijas Bankas Banku informācijas sistēmu atbalsta un attīstības nodaļas vadītāja.

www.temenos.com

Visi jaunumi